Haber

Organizasyon 70. bölüm fragmanı: Kendinizi tarifsiz hissettirecek bir teklif! ‘Evlenirmisin?’

İzleyenlerin hafızasında kalıcı izler bırakacak sahnelerin yer aldığı Teşkilat 70. bölüm fragmanında Zehra ve Ömer’in hatırasına yer verildi. Yıllar önce Zehra’ya eşsiz bir sürpriz hazırlayan Ömer’in romantik sözlerle diz çöküp evlenme teklif etmesi izleyenleri büyüledi.

Kuruluşun yeni bölüm fragmanında Ömer, ‘Her zamanki gibi çok güzelsin. Bence bir gece sırf senin güzelliğin hakkında konuşmak için buluşmalıyız. Sarayımın prensesi olur musun? Benimle evlenir misin?’ Sözleri seyircilerin yüzlerinde tatlı bir gülümseme bıraktı.

Teşkilat 70. bölüm fragmanındaki bir diğer gelişme de Ömer’in yıllar önce Zehra’ya verdiği yüzüğü Siyah İnci’nin ele geçirmesi oldu. Ömer ve Zehra onlar için ayrı bir değer taşıyan yüzüğün artık Siyah İnci’nin elinde olduğunu görünce hayatlarının şokunu yaşarlar.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in, yapımcılığını Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosunu Teşkilat Senaryo Ekibi’nin üstlendiği Organizasyon, 70. bölümüyle 2 Nisan Pazar akşamı 20:00’de TRT1 ekranlarında buluşmaya hazırlanıyor.

ahmetlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu